Tombala Oyna

Tombala Oyna herkesin çeşitli zamanlarda oynadığı eğlenceli şans oyunları arasında yer alıyor. Günümüzde, oyun oynama işlemleri internet üzerinden yapıldığı için tombala oyna araması yapıldığında, online oyun hizmeti sunan çok sayıda site karşınıza çıkıyor. Online tombala sitelerini seçebiliyor ve bu sitelere üye olduktan sonra oyunlarınızı oynayabiliyorsunuz. Tombala oyna seçenekleri ile Türkçe hizmet sunan en güvenilir oyun sitelerini kolaylıkla bulabilirsiniz. Bu siteler, günün her saatinde farklı kart seçenekleri ile tombala oynamanızı sağlıyor. 

Tombala Oyna
Tombala Oyna

Tombala Siteleri 

Tombala oyunu oynayarak para kazanmak isteyenler, oyun siteleri sayesinde bu fırsatı 7/24 yakalayabiliyor. Tombala siteleri, lisanslı hizmet veriyor ve üyelik oluşturulmasını istiyor. Tombala oyna seçeneği ile internette arama yapanlar, online hizmet veren oyun sitelerinin özelliklerini ve güvenilir olup olmadıklarını öğrenebiliyor. Tombala siteleri, kullanıcılarına gerçek hayatta oynanan oyun kuralları ile oyunlarını sunuyor. Tombala oyunu seçilen kartların üzerindeki sayıların yapılan çekilişle çıkmasını ve tüm sayıların tamamlanmasını sağlayarak oynanan bir oyundur. 

Tombala Oyna İşlemleri 

Online oyun siteleri, oyun seçeneklerini farklı kategorilerde sunuyor. Tombala oyna kategori bölümünde her kullanıcının oynayabileceği tombala seçenekleri yer alıyor. Oyun oynayabilmek için 18 yaşını doldurmak ve seçilen oyun sitesi üyelik işlemlerini tamamlamak gerekiyor. Üye olan kullanıcıların siteye giriş yaptıktan sonra takip etmeleri gereken işlem adımları şunlardır. 

  • Üyelik hesabı girişi, 
  • Üyelik hesabına oyun için para yatırma, 
  • Tombala bölümüne giriş, 
  • Oyun türü ve tombala kartı seçimi, 
  • Oyuna başlama ve sayı takibi, 

Özel taktikleri bulunmadığı için oynanması en kolay şans oyunudur ve çıkan sayıların takip edilmesi yeterli oluyor. 

Canlı Tombala Oyna 

Tombala oyna seçenekleri arasında en çok tercih edilen ve dikkat çeken canlı tombala oyunlarıdır. Oyun siteleri sundukları canlı oyun hizmetleri ile üyelerinin, oyunları zevk alarak oynamalarını ve daha fazla kazanabilecekleri seçenekleri sunmaya çalışıyor. Canlı tombala oyunları için giriş yapanlar, canlı krupiyelerle karşılaşır ve krupiyelerin sunduğu kartlar arasından seçim yapar. Tüm oyuncular kart seçimi yaptıktan sonra canlı krupiye tombala torbasından sayı çekimi yapmaya başlar. Oyuncular kartları üzerinden çıkan sayıları işaretler ve diğer oyunculardan önce tombala yapmaya çalışır. 

Tombala Oyununda Kullanılan Sayılar 

Şans oyunlarının oynanma şekli ve kuralları birbirinden farklıdır. Tombala oyununda kullanılan araçlar, 1 ve 90 dahil bu aralıktaki tüm sayılardan oluşan taşlar ve üzerinde 15 farklı sayının karışık olarak yer aldığı oyun kartlarından oluşuyor. Tombala oyna aramaları ile oyun kurallarını ve oynanma şeklini öğrenenler toplam kaç sayının ve hangilerinin kullanıldığını görürler. Tombala oyun çeşitlerinin tamamı 90’a kadar olan tüm sayılarla oynanıyor. Kartlar üzerinde de 15 adet sayı kombinasyonu rastgele oluşturuluyor ve aynı sayı farklı kartlar üzerinde yer alabiliyor. 

Tombala Oyun Kartları 

Tombala oyununda kullanılan sayı kartları dikdörtgen şeklinde tasarlanmıştır. Tombala oyun setleri içesinde 24 ya da 30 adet kart yer alıyor. Kartlar üzerinde üç satır halinde kareler yer alıyor. Her satıra 5 sayı yazılabiliyor ve her sayı arasında bir kare boşluğu bulunuyor. Üç satır üzerinde 5’er sayıdan toplam 15 sayı bulunuyor. Tombala oyna işlemlerini yapan oyuncular, hangi çeşidi seçmiş olursa olsun tombala yapabilmek için seçtiği kart üzerindeki tüm sayılar çıkmış olmalıdır. Bazı tombala oyunlarında çinko seçenekleri de oyunculara kazanç sağlıyor. Çinko, kart üzerinde aynı sıradaki 5 sayınında tamamlanması ile yapılıyor. 

Tombala Siteleri Oyunları 

Tombala oyna hizmeti sunan sitelerde, otomatik tombala oyun seçenekleri seçilebiliyor. Bazı tombala siteleri, iki ve daha fazla oyuncunun oyun oynamasını sağlıyor. Tombala çeşitlerine göre 90 sayılı tombala oyununda 50 sayı çekilişi gibi seçenek sunuyor. Bu oyunlarda, en fazla çinko yapan oyuncu oyunu kazanabiliyor. Tombala yapan her zaman en yüksek oyun ikramiyesine kavuşur. Sınırlı sayıda çekiliş yapıldığı için kart üzerinde aynı sıradaki 5 sayılı tamamlayan birinci çinko, iki sıradaki 5 sayılı tamamlayan ikinci çinkoyu yapar. 

Tombala Oyna Avantajları 

Bir dönemlerin ve yılbaşı gecelerinin eğlenceli oyunu tombala oynayabilmek için kişiler o günü beklemek zorunda kalabiliyordu. Tombala hizmetleri sunmaya başlayan online tombala siteleri, oyun hizmetleri ile kullanıcılarının 7/24 oyun oynamasını sağlıyor. Bu avantajdan tüm oyun severler faydalanabiliyor ve para kazanmaya başlayabiliyor.