Online Tombala

Online Tombala sistemlerin gelişmesi ile birlikte kişiler tüm işlemlerini oturdukları yerden daha kolay yapabiliyor. Online oyun seçenekleri sayesinde günün stresini atabiliyor ve oyun oynayarak para kazanabiliyorlar. Online tombala oyun seçenekleri, kısa süreli, eğlenceli ve kazandıran oyunlardan birisidir. Oyun sitelerine erişim yapan ve üyelik hesabı oluşturanlar günün her saatinde tombala oynama fırsatını yakalayabilecektir. Tombala oyun seçenekleri sunan oyun siteleri kullanıcılarına oyunlarda kullanacakları kartları farklı ücretlerle sunarak kazanma oranlarını belirlemelerini sağlıyor. 

Online Tombala
Online Tombala

Tombala Sitelerine Giriş 

Online tombala oyunlarını oynayabilmek için tombala sitelerine giriş yapmak gerekiyor. Online tombala sitelerine isteyen herkes güncel giriş adresi ile erişim yapabilir ve site içeriğini inceleyebilir. Ancak tombala oynamak isteyenlerin üye giriş yapması gerekiyor. Tombala sitelerinin giriş bölümünü seçenler, kullanıcı adını ve şifresini yazarak giriş yapar ve tüm oyunları oynama imkanına kavuşur. Canlı tombala oyunları için seçilen güvenilir oyun sitelerinin sunduğu destek hizmetleri ile oyun hazırlıkları yapılır ve 7/24 oyun oynanabilir. 

Online Tombala İşlemleri 

Online tombala sitelerinin Türkiye piyasasında yurtdışı merkezli olması giriş adresi değişikliklerinin yapılmasına neden oluyor. Tombala siteleri, Türkiye’de yasadışı olarak görülse de üyelik hesabı oluşturan tüm kullanıcılara güvenli hizmet sunuyor. Online tombala oynama işlem adımları şöyledir. 

  • Lisanslı tombala sitesine üye olmak, 
  • Üye girişi yapmak, 
  • Para yatırmak, 
  • Tombala başlığını seçmek, 
  • Kart satın almak, 
  • Oyunu başlatmak, 

Tombala oynanması basit olan bir oyundur ve üyelik hesabında bakiyesi bulunan her oyuncu istediği an oyuna başlayabilir. Çevrimiçi tombala oyunlarında sunulan seçeneklerin farklı olması her kullanıcının istediğini oynamasını sağlıyor. 

Online Tombala Oyun Çeşitleri 

Çevrimiçi tombala oyunları, oyun sitelerini kullanmış oldukları sistemlere ve aldıkları altyapı desteklerine göre çeşitlendiriliyor. Erişim yapmış olduğunuz her online oyun sitesinde farklı seçeneklerin yer aldığını görebilirsiniz. Çevrimiçi tombala oyun çeşitleri daha çok şu başlıklarla sunuluyor. 

  • Vip tombala, 
  • Canlı tombala, 
  • Oto hızlı tombala, 

İnternet üzerinden sunulan oyun seçenekleri için çeşitlendirme sürekli artıyor. Çevrimiçi tombala oyunları içinde oyun sağlayıcılar özel çalışmalar yapıyor. Bu çalışmalar her oyun sitesinde farklı seçenekleri kullanarak canlı tombala oyunlarını oynamanızı sağlayacaktır. 

Tombala Sayıları 

Gerçek ve canlı tombala oyunlarında kural ve oyunun oynanma şekli aynıdır. Günün her saatinde tombala oynayabilmek için online seçenekleri kullanmalısınız. Tombala oyununun temelini torbada yer alan ve oyunun kazanılmasını sağlayan sayılardır. Belirlenen kurala göre oyun 1’den başlayarak 90’a kadar olan tüm sayılarla oynanıyor. Her sayı bir taş üzerinde yazılıdır ve torba içerisinden rastgele çekilerek oynanır. Online tombala oyunlarında da canlı krupiye ya da sistem tarafından çekilişi yapılarak gösteriliyor. Oyuncular, tombala oyununa kart alarak katılır ve her sayı çekilişinde kartta yer alıp almadığını kontrol eder. 

Tombala Kart Seçimleri 

Çevrimiçi tombala oyunlarında otomatik oyunlar ve canlı tombala seçenekleri için en az iki oyuncunun olması yeterli oluyor. Tombala oyunlarında oyuncu sınırlaması yoktur ve aynı anda çok sayıda oyuncu katılabiliyor. Tombala kart seçimlerini her oyuncu rastgele ya da sayı kombinasyonlarına bakarak yapabilir. Şans oyunu olduğu için daha çok rastgele seçim yapılarak şans denenebiliyor. Tombala kartları üzerinde yer alan sayıların sıralanışı ve çıkan sayıların nasıl kapatılacağını bilenler online oyunları oynamakta zorlanmayacaktır. Tombala yapabilmek için kart üzerindeki 15 sayının tamamının diğer oyuncu kartlarından önce çıkmış olması ve oyuncunun tombala demesi gerekiyor. 

Online Tombala Kart Bedelleri 

Online oyun sitelerinde her oyun türü için bahis oranları ya da oyun başlangıç ücretleri farklı belirleniyor. Çevrimiçi tombala oyunlarında kart bedelleri, VIP, canlı ve otomatik tombala için farklı limit aralığındadır. Canlı tombala oyunları için genelde 5 – 500 TL arası seçenekler sunuluyor. Kart bedellerinin farklı olması, tombala yapıldığında elde edilecek olan kazançlarında farklı olmasını sağlıyor. Yüksek bedelli kart alanlar tombala yaptıklarında daha fazla kazanıyor. Aynı şekilde kaybetme durumunda da kayıp oranı fazla oluyor. 

Tombala Kazançları 

Çevrimiçi tombala oyunlarını düşük limitlerle ve daha çok oynayan kullanıcıların kazanma şansı daha yüksek oluyor. Çevrimiçi tombala oynayarak para kazanan her kullanıcı, üyelik hesabında biriken ve günlük işlem limiti sınırı üzerine çıkan paralarını güvenli ödeme yöntemleri ile günün her saatinde çekim yapabiliyor.